Wsparcie Potrzebujących - Empatify
Twój Koszyk

Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 300zł

WSPIERAMY POLSKIE SZKOLNICTWO

Stwórzmy w Twojej szkole przestrzeń do rozmawiania o uczuciach i potrzebach!

Czy uważasz, że dzieci zasługują na przestrzeń do rozmowy o uczuciach i potrzebach, zarówno w domu, jak i w szkole?

Chcemy, żeby plakaty i karty Empatify wspierały każdą szkołę, każdego nauczyciela i przede wszystkim każde dziecko w akceptacji i rozumieniu swoich uczuć oraz uniwersalnych potrzeb. 

Dlatego robimy szczególną akcję i liczymy na Wasze wsparcie!

Już teraz nasze produkty można zamawiać na fakturę z odroczonym terminem płatności (forma płatności dostępna dla instytucji publicznych), które umożliwia szkołom i placówkom edukacyjnym dogodny zakup naszych produktów przez internet.

Dzięki instytucjom i osobom prywatnym inwestującym w nasze produkty, dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 200 placówek edukacyjnych w Polsce

Część z tych placówek została obdarowana narzędziami Empatify zupełnie bezpłatnie

Jeżeli Twoja szkoła potrzebuje tego typu narzędzi i nie dysponuje środkami na taki zakup – napisz do nas na kontakt@empatify.pl lub przez poniższy formularz.

Przygotujemy dla Was specjalną ofertę dostosowaną do Waszych możliwości albo dodamy Waszą szkołę do listy oczekujących – gdy tylko uzbieramy odpowiedni budżet ze sprzedaży naszych produktów, przekażemy nasze narzędzia bez opłat*

Jesteśmy gotowi zrobić obniżki cen naszych produktów, by trafiły do szkół, tam gdzie są najbardziej potrzebne. 

Jeżeli znasz nauczyciela, pedagoga, dyrektora albo inną osobę zaangażowaną w życie szkoły, prześlij jej informację o naszej akcji – udostępniając tę stronę. 

Niech kolejne pokolenia w naszym kraju będą wychowane w świadomości emocjonalnej i zamiast poświęcać później czas na terapię, niech inwestują go we we wspólny wzrost i rozwój.

Jeżeli jesteś osobą, która widzi plakat, karty lub pełen zestaw w swojej szkole to napisz do nas na kontakt@empatify.pl lub przez poniższy formularz, odezwiemy się i ustalimy szczegóły.

Wypełnij formularz

Leave this field blank

* zapisanie do listy oczekujących nie gwarantuje otrzymania produktów Empatify. Otrzymanie produktów bez opłat jest uzależnione od ilości złożonych zamówień płatnych.